Neden Ziyaret Etmeli ?


NEDEN ANTALYA ?

1- Dünyanın en çok 5 yıldızlı otel ve turistik işletmelerinin bulunduğu şehir olan Antalya, fuar ziyaretçisine, en ekonomik şartlarda yüksek konforlu otellerde konaklama imkanı sağlamaktadır.

2- Antalya ulaşılması kolay bir şehirdir. Antalya uluslararası havalimanına Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu'dan 100 ün üzerinde şehirden direk veya bağlantılı yaklaşık 200 sefer ile ulaşılabilmektedir. Her sezonda İstanbul-Antalya arası düzenli 20 üzerinde tarifeli sefer, birçok şehirden Antalya'ya da karşılıklı düzenli direk seferler bulunmaktadır.

3- Fuar merkezi ile havalimanı arası sadece 3 km mesafededir.

4- Antalya Expo Center, İstanbul’daki iki büyük fuar merkezinden sonra, Türkiye’nin 3. büyük fuar merkezidir. 40.000 m2 kapalı alanda uluslararası fuarların düzenlenmesine uygundur.

5- Antalya keyifli bir şehirdir. Gerek havalimanından gerekse konaklanan otellerden fuar alanına ulaşımda zamanınızı trafikte harcamaz, zamanınızı işinize ve keyfinize adarsınız.

NEDEN FOOD PRODUCT ? 


Anfaş Food Product Fuarı, turizm işletmelerinin Türkiye’de en yoğun olduğu bölgede yapılan, tüm Türkiye’nin kamu kurum ve kuruluşlarının ve sosyal tesislerin üst düzey yöneticilerini ağırlayan en konforlu ve en verimli buluşmadır.


Anfaş Food Product Fuarı, binlerce markanın, müşterilerinin beğenisine sunulduğu Türkiye’nin her şehrinden, Avrupa ve Asya ülkelerinden, Ortadoğu ülkelerine kadar ziyaretçisi olan büyük ve etkin bir pazar oluşturmaktadır. 

destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler