Öne Çıkan Haberler

25. FoodProduct’ta Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu’ndan 81 il müjdesi!

ANFAŞ – Antalya Fuarcılık A.Ş., değişen yapısıyla birlikte hayata geçirdiği yeni projeleri  ve hedefleri tanıtmak için Antalya’dan startını verdiği  basın ve sektör buluşmalarının İzmir’deki toplantısını  gerçekleştirdi.

Swiss Otel’de bir araya gelinen buluşmaya ANFAŞ Genel Müdürü Murat Özer, TUSİD (Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği) Başkanı Ahmet Gürkaynak, 9 Eylül Üniversitesi Gemoloji, Arkeogemoloji ve Mücevher Bölüm Başkanı Murat Hatipoğlu, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice, Telekomünikasyon Uydu ve Yayıncılık İş İnsanları Derneği Başkanı Hayrettin Özaydın, Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı Mehmet İşler ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

Toplantıda konuşan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice, “ANFAŞ, sektörün gelişimi için önemli çalışmalara imza atıyor. Türkiye’deki bu fuarların katılımcısı olmak, sektörün büyümesine etki eden bu çalışmaların parçası olmak bizleri mutlu ediyor.  Geçen yıl 50 ilimizden katılım gösterdiğimiz FoodProduct’a bu sene 81 ilden katılım göstereceğiz” ifadelerini kullandı.