Öne Çıkan Haberler

ANFAŞ’ın yeni yönetimi yeni fuarlarla yola çıktı.

Kentin güçlü isimleriyle yenilenen ANFAŞ Yönetim Kurulu,  yeni fuarla yola çıktı. Toplantıda yeni  fuarları tanıtan ANFAŞ Genel Müdürü  Murat Özer, Antalya Expo Center’da  kuyumculuk, doğa sporları, evlilik ve otomotiv sektörlerini kapsayan fuarların hayata geçirileceğini söyledi. Yeni proje sayılarının artması için tüm paydaşlara çağrı yapan Özer, “ANFAŞ sizin eviniz. Yeni projeleriniz, fikirlerinizi getirin,  beraber yapalım” dedi.   

ANFAŞ’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Ali Bıdı seçilirken, 7 kişilik yönetimde Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İsmail Afşar, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İsmail Yüksek,  Kıvrak Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kıvrak yer aldı.

ANFAŞ HotelEquipment – Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı  ve  ANFAŞ FoodProduct-Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’na ek yeni projeler tanıtıldı. Yeni projelerde  olarak ANFAŞ Jewelry Expo-Altın,Mücevher,Gümüş,Saat ve Teknolojileri Fuarı, ANFAŞ Well Life 2018- Outdoor & Indoor Aktiviteler, Welness ve Sağlıklı Yaşam Fuarı ve &Wedding -  Ev ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı yer aldı.