Etkinlikler > 2017 Yılı > ANFAŞ FoodProduct Fuarı'nda Gastro Design Show Başlıyor!

Bu yıl ilki yapılacak olan “Gastro Design Show-2017” adlı organizasyonumuz, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek F&B sektörünün ustaları ile iç mimarlık sektörünün ustalarını fuar ortamı içerisinde bir araya getirmeye hazırlanıyor.

 

15-18 Şubat 2017 tarihlerinde gerçekleşecek ve yiyecek-içecek sektörünün 24. kez bir araya geleceği ANFAŞ FoodProduct 2017 Fuarı, alanı içerisinde 4 adet À la carte ve 2 adet Cafe Bistro'dan oluşan “À la carte Sokağı” konseptine ev sahipliği yapacak. Osmanlı, Akdeniz, Uzakdoğu ve Meksika À la carte menü alternatiflerinden oluşacak olan restoranlar sokağı ve 2 Cafe Bistro alanımız sektör profesyonellerinin fuar süresince buluşma noktası olacak. İç mimari tasarımından masa üstü sunumlarına kadar bir bütün halinde kendi konseptini yansıtan dünya mutfaklarından ünlü mutfak şeflerimiz hünerlerini konuşturacak.

 

Fuar süresince ziyarete açık olacak Gastro Design Show-2017'nin tasarımcıları Hotel Design Show-2016'nın katılımcı mimarlarından oluşuyor. Tasarımların Detay İç Mimarlık, Mısırlıoğlu Mimarlık, Dual Mimarlık, Tuba Soner Design Office, Picco Architecture, Yeşim Karaca Interiors ve Mimoza Mimarlık'tan tasarım ekipleri tarafından yapılacağı Gastro Design Show-2017'de mekân tasarımının işletmeye katkısı gözler önüne serilerek, ülke yemek kültürlerinin iç mimarların tasarımlarına nasıl yansıdığı izlenebilecek. ANFAŞ FoodProduct 2017 Fuarı'nın ev sahipliğini yapmaya hazırlandığı ve gurme takipçilerinin şimdiden ilgisini uyandıran Gastro Design Show-2017 etkinlikleri boyunca, dünya çapında isim yapmış executive chefler tarafından hazırlanacak À la carte menüler iç mimarların projelendirip uygulamasını yaptığı restoranlarda sektör profesyonellerine tadımlık sunulacak. “À la carte Sokağı” etkinlikleri boyunca yapılacak bu özel sunumlar fuar alanında bulunan markaların ürünlerinden seçilerek katılımcı ürünlerinin yerinde değerlendirilmesi sağlanmış olacak.

 

ANFAŞ FoodProduct 2017 Fuar alanı içerisinde gerçekleşecek olan Gastro Design Show-2017 sadece “À la carte Sokağı” etkinlikleri ile yeterli kalmayıp, aynı zamanda katılımcı ve ziyaretçiler için birebir görüşme ve bağlantılar yapma imkânının elde edileceği nezih bir atmosfer sunmayı da hedeflemekte. ANFAŞ Expo Center ve Projem Dergisi'nin ortaklığıyla düzenlenen ve dünya mutfaklarından farklı tatları aynı çatı altında buluşturacak olan Gastro Design Show-2017'nin mesleki danışmanlığını da Türkiye Aşçılar Federasyonu ve Şefler Birliği yürütmekte.

destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler