Haberler > 2017 Yılı

Canoa, Tropikal Ürünleriyle ANFAŞ'ta!
Kolombiya'dan Türkiye'ye ihraç edilen tropikal meyve pulpları, Canoa Tropikal firmasının ANFAŞ FoodProduct Fuarı'nda ilk defa açacağı standında görücüye çıkacak. 

Doğal ürünleri seven ve bunların üretici üzerindeki pozitif etkilerini önemseyen Canoa Tropikal firması, ISO 9001-2208, GMP, HACCP ve BASC sertifikalarına sahip mango, böğürtlen, çarkıfelek, tarçınelması, lulo, papaya, çilek, tamarillo gibi en lezzetli tropikal ve egzotik meyvelerin posasıyla yapılmış harika ürünlerini tanıtmak için ANFAŞ Expo Center'da hedef kitlesiyle buluşacak.

ANFAŞ ailesi olarak Canoa Tropikal'i aramızda görmekten memnuniyet duyduğumuzu belirtir, işbirliğimizin artarak devam etmesini dileriz.


En Az 50 Kişilik Heyetlerle Gıda Fuarı'na Ziyaret!
Yaptığımız ikili görüşmelerin neticesinde Manisa-Saruhanlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Isparta-Eğirdir Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Didim Ticaret Odası, en az 50'şer kişilik heyetlerle FoodProduct Fuarımızı ziyarete geliyorlar.
Migros Toptan Gıda Fuarımızda Yerini Aldı!

Catering şirketleri, oteller/cafe-restoran işletmeleri, kurumsal şirketler ve özel müşterilere hizmet veren Migros Toptan, bu sene de 2017 FoodProduct Fuarımızda yerini aldı.


Ürün çeşitliliği, fiyatlandırma, hizmet, kalite, dağıtım ve ödeme avantajları konularında tanıtımlar yapacak olan Migros Toptan, fuarımızda hedef kitlesiyle sıcak görüşmelerde bulunacak.


Gıda Fuarımıza Bakan Desteği!
T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Faruk ÇELİK, 15-18 Şubat 2017 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek 24. ANFAŞ FoodProduct Fuarımızı, Milli Fuarcılık Politikası kapsamında destekliyor.
ANFAŞ FoodProduct Fuarı Sektörle Bir Arada
Gıda sektörünün önde gelen firmaları 15-18 Şubat tarihleri arasında ANFAŞ FoodProduct Fuarı'nda stand açmak için geri sayıma başladı.
destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler