Haberler > 2015 Yılı

Geç Kalmayın; Gelin Profesyonellerle Masaya Oturun
Küresel krizin etkilerini en aza indirmenin daha çok tanıtım yaparak yeni müşteriler ve fırsatlar yakalamasını bilen bilinçli firmaların ülkemizde her yıl giderek artmasına bağlıyoruz.
Metro, ‘Coğrafi İşaretli Ürünler’ standıyla Anfaş Fuarı’nda
Türkiye'nin yerel değerlerini korumak, kayıt altına almak ve onların yok olmasını önlemek amacıyla çalışmalar yürüten Metro Toptancı Market,
Yüksek Kalite Gıda ve İçecek Ürünleri İle Aktaes 23. Anfaş FoodProduct Fuarında..
Aktaes Holding, dünyanın en seçkin gıda markalarının tüm Türkiye çapındaki distribütörüdür. Dağıtımını üstlendiği markaları tüm değerleriyle birlikte getiren Aktaes, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerini aşmak için çalışmaktadır.
Besin ve Enerji Kaynağı Olan Rana Yumurta 2016 Anfaş Food Product ‘ta yerini aldı.
Rana tavukçuluk 1968 yılında tek gayesi ‘’KALİTELİ YUMURTA’’ üretmek olan CEYLANİ TOPCU tarafından 500 tavukla ticari hayatına başladı.
Mezzemarin'den Kolay Balık Sürprizi..
Dünyanın her yerinden gelen deniz ürünlerini, Pakyürek Şirketler Grubu güvencesiyle gün geçtikçe genişleyen bir müşteri ağına sunuyor.
                                       
Kalite ve hizmette sürekli olarak iyileşmeyi hedefleyen Egesan 23. Anfaş FoodProduct Fuarında.
1985 yılından itibaren sektörde hizmet veren Egesan Basım Ambalaj Manisa da bulunan 8000m2 kapalı alanıyla yeni üretim tesisinde faaliyet göstermektedir.
Tutkunun Diğer Adı Çikolata diyen Sanset Gıda 2016 Anfaş FoodProduct ‘ta yerini aldı.
Toksöz Grup bünyesindeki Sanset, TMSF'den Eylül 2007 tarihinde Tadelle, Sarelle, Gol, Sagra markalarını alarak gıda sektörüne adım atmıştır.
Elbistan Kervansaray Kahve 19 yıllık tecrübesi ile 23. FoodProduct’ta Yerini Aldı.
Kervansaray kahve, tüm ürünlerini üretirken gıda güvenirliğini, hijyen ve sanitasyonu ön planda tutmaktadır
123...20»
destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler