Haberler > 2014 Yılı

VIP İkili Görüşmeler Bu Yıl Anfaş Food Product&Anfaş Bevex Fuarlarına Damgasını Vuracak!

 25- 28 Şubat 2015 tarihleri arasında eş zamanlı olarak düzenlenecek olan Anfaş Food Product ve AnfaşBevex Fuarları dünyanın her yerinden Türkiye’den alım yapmak isteyen yetkilileri ağırlayacak. Gıda ticaretinin uluslararası buluşma noktası bu sene de önemli işbirliklerinin başladığı  nokta olacak.

Türk gıda sektörünün ulusal ve uluslararası alıcılarıyla buluşmak, yeni ticari bağlantılar, işbirliği ve bayilik fırsatlarını değerlendirerek firmanızın gelişimine ivme kazandırmak, Türk gıda sektöründe bir sinerji yaratmak, ihracat - ithalat potansiyelini açığa çıkararak sizi uluslararası arenaya taşımak, yurt içinde toplu ve hızlı tüketime yönelik imaj ve tanıtım çalışmaları için özel oluşturulmuş bir platformda yeni müşterilerle tanışıp yeni fırsatlar yakalamak istiyorsanız, Anfaş Foodproduct tam size göre!

Yurtdışından ve yurtiçinden ilginin büyük olduğu VIP ikili görüşmelerde, 5 yıldızlı otellerin satın alma müdürleri, hipermarket ve zincir marketlerin satın alma yetkilileri, zincir restoranların işletme müdürleri ve  birçok gıda toptancısı katılacaktır.
VIP salonumuzda düzenlenecek organizasyonda ziyaretçilerimiz seçecekleri katılımcı firmalarla birebir görüşmeler yapacaklardır.

Ticari bağlantılarınız için keyifli ve verimli bir ortamda yeriniz almak adına geç kalmayın.

Işıl ARIKAN
ULUSLAR ARASI SATIŞ VE ZİYARETÇİ SORUMLUSU

Anfaş Foodproduct Fuarı'nın Katılımcıları Kimleri Stantlarında Ağırlayacak?

 Anfaş Food Product katılımcıları bu sene 5 Yıldızlı Konaklama Tesislerinin Genel Müdürleri, Satınalma Müdürleri, F&B Müdürleri, Aşçıbaşılarını, Hiper ve Süpermarketlerin Satınalma Yetkililerini, Restoran, Fastfood,  Bar ve Kafeterya İşletmecilerini, Hastane, Kamu ve Özel Sosyal Tesislerin Gıda Satınalma Yetkililerini, Catering ve Yemek Fabrikaları Yetkilileri, Askeriye, Öğretmenevleri ve Polisevleri Satın Alma Yöneticileri, Üniversitelerin Satınalma Daire Başkanlarını, Ticaret Ve Sanayi Odaları Başkanlarını, Gıda Sektörünün Yazılı ve Görsel Basın Kuruluşlarını, TÜRES (Tüm Restoranlar Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği) üyelerini, PERDER (Perakendeciler Derneği) Ankara, İstanbul, Karadeniz, Kayseri, Konya Perderlerin yetkililerini, GİMAT (Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ankara Toptancıları Derneği) stantlarında ağırlayacaklar.

Hilton, Dedeman, Mövenpick, Sheraton, Marriott, Divan, Holiday Inn, Titanic, The Marmara, Xanadu, Taksim Otelcilik, Kempinski, Ramada, Wyndham, Radisson gibi grup otellerin Genel Müdürleri ve Satın Alma Yöneticileri,The House Cafe, Big Chefs, Num Num, Leman Kültür, Sushico, Doors Group, Mid Point vb. zincir restoranların Operasyon Müdürleri ve Satın Alma yetkilileri de bu yıl Anfaş Food Product & Anfaş Bevex Fuarlarımızı ziyaret edecek isimler arasında.

25- 28 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da  sizleri bu dev organizasyonun bir parçası olarak görmekten mutluluk duyacağız.


Canan DAĞYAR
Yurtiçi Ziyaretçi Temsilcisi

Yurtdışı katılımcılardan Food Product ve Bevex’e yoğun ilgi

 Stantlı katılım ile ürünlerini Türk ve yabancı ziyaretçilere sergilemek isteyen, yurtdışından firmaların fuara ilgisi büyük.

Hollanda’dan farklı sunum teknikleriyle hazırlanıp servis edilebilecek olan kokteyl içecek üreticisi, gene Hollanda’dan özellikle toplu tüketimde rahatlıkla kullanılabilecek, farklı bir teknikle hazırlanmış olan buzlu içecek, İsviçre’den kahve ve teknolojileri konusunda uzman önemli kahve markası, Moldova ve Litvanya’dan alkollü içecek firmaları, katılımı kesinleşenlerden bazıları.

Polonya Büyükelçiliği Ticaret ve Yatırım Geliştirme Bölümü’de Polonya’dan ürünlerini Türk ve uluslararası ziyaretçilerle buluşturmayı hedefleyen firmalarıyla ürünlerini ziyaretçilerle fuarımızda buluşturacak.
 

Kuzey Afrika'nın En Çok Yatırım Yapan ülkesi Libya, bu senenin konuk ülkesi olacak !

 2015 yılında gerçekleştirilecek Anfaş Food Product Fuarı'nın önemli noktalarından bir tanesi de Libya Ülke Standı olacak. Libya firmalarının ürünlerini sergileyeceği stantta çeşitli aktiviteler de düzenlenecek.  Ürünlerini en keyifli yoldan Türk ziyaretçisine tanıtacak olan Libya’lı gıda ve içecek firmaları Türkiye'den sektör profesyonelleri ile yeni iş birliklerine imza atacak.

Turizmin gözbebeği Antalya'da, 25-25 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Anfaş Food Product ve Bevex Fuarı, tüm gıda sektörü için  büyük bir iş platformu oluşturacaktır. Her yıl hem katılımcısı hem de ziyaretçisi açısından son derece verimli sonuçlar doğuran fuarımız,  bu yıl da gıda sektörünün Türkiye'deki buluşma noktası olma geleneğini sürdürecektir.

Sizde bu uluslararası platformda mutlaka yerinizi alın.

Işıl ARIKAN
ULUSLAR ARASI SATIŞ VE ZİYARETÇİ SORUMLUSU

VIP İkili İş Görüşmelerine Sektörden Yoğun İlgi

 Değerli Katılımcılarımız ve Ziyaretçilerimiz,
22. Anfaş Food Product ve 4. Anfaş Bevex fuarlarımız için sektörümüz adına başarılı bir fuara ev sahipliği yapmak için yoğun bir şekilde ekip olarak çalışıyoruz.
2015 yılına girmeye çok az bir süre kala sektör firmaları ile görüşmelerimiz hızla devam ediyor. Çeşitli toplantılar düzenleyerek, işbirliğimizi geliştirerek fuarımızın hazırlıklarına devam ediyoruz.
2015 senesinde 22. Anfaş Food Product ve 4. Anfaş Bevex Fuarlarımız kapsamında bir çok aktivite ile organizasyonumuz yine göz kamaştıracak ve sektörü bir araya getirecek.
 Her geçen yıl yerli ve yabancı ziyaretçi kalitesinin hızla artarak gelişen fuarımızda geçtiğimiz yıl % 27,46 oranında Otel ve tesis satın alma yöneticisi ziyarette bulunarak bağlantılarını sağlamış durumda. Bu sene ki çalışmalarımızda yine Ekonomi Bakanlığı ile ortaklaşa yapmış olduğumuz alım heyeti programına devam edilerek, yurt dışından gelen alıcılarımız olacak. Bu alım heyetleri ile fuar kapsamında ikili VIP iş görüşmeleri düzenlenecek.
Turizm’e hizmet üreten tüm paydaşların bir arada olacağı etkinliğimizde; Devletimiz Protokolü, Üniversitelerimiz, Turizm yatırımcılarımızın yanı sıra, Ülkemizin değişik tesislerinde görev yapan Genel Müdür, Yiyecek & İçecek Müdürü, Satın alma Müdürü ve Mutfak Şeflerimizin geniş katılımı da sağlanacaktır. 
22. Anfaş Food Product ve 4. Anfaş Bevex’te 25-28 Şubat 2015’de buluşmak üzere…

Münevver Duran
Fuar Direktörü
munevver.duran@anfas.com.tr

 

EKSPER GIDA ANFAŞ FOOD PRODUCT'TA YERİNİ ALDI…
 22. Anfaş Food Product’ta Hall 5 3I1 nolu stantta yerini alan Eksper Gıda, farklılaşan yaşam biçimleri ve tüketim alışkanlıkları ile ev dışı tüketim pazarının profesyonel üreticilerine hizmet vermek üzere 2002 yılında Ülker grup şirketi olarak kurulmuştur. 

Eksper Gıda; pastacılık margarin ve yağları, edt yağları, endüstriyel yağlar, nişkoz şerbet, nişasta, hazır toz karışım ürünleri, makarna ve bakliyatlar, mutfak yardımcı malzemeleri, ketçap&mayonez, kakaolu ürünler, pastacılık ürünleri, kahve, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık ürünler, soya proteini ve soya unu, soslar, konserve balık ve sebzeler ve her geçen gün genişleyen ürün portföyü ile; pastanelerden, baklava ve börekçilere, beş yıldızlı otel ve tatil köylerinden büfelere, cafe ve restaurantlardan, transport şirketlerine ve yemekhanelere , kurumlardan, bisküvi, çikolata, cips, dondurma v.s. üreten fabrikalara ulaşmaktadır.
Eksper Gıda, yurtiçi ve yurtdışındaki ev dışı tüketim alanlarında hizmet veren profesyonellere, doğru ürün, doğru fiyat, doğru zamanlama ve üstün hizmet anlayışı ile ulaşmayı hedeflemektedir.
Eksper Gıda, pazarın büyüklüğü ve kendi içindeki zengin ürün portföyü ile, müşterilerini anlayan, ihtiyaçlarını belirleyen, hızlı, kaliteli, güvenilir, karlı ürün ve hizmetler ile farklılaşan; satış öncesi ve sonrası hizmetlerle yüksek performans gösteren, sektöründe çözüm dostu ve lider bir şirket olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir.
MİGROS TOPTANDA İŞİNİZE ÖZEL BİNLERCE ÜRÜN ÇEŞİDİ VAR.
Hizmet Verdiğimiz Sektörler
Catering Şirketleri:
Kurumunuzun kalite algısını ve müşterilerinize sunduğunuz ürünlerin kalitesini Migros Toptan ile güvence altına alın. Sektöre özel ürünlerle her projenize teslim garantili, aynı kalite ve fiyatta ürünleri Türkiye’nin her tarafında Migros Toptan’dan temin edin; maliyetleriniz azalsın. Sadece birim fiyat değil, toplam maliyeti de azaltan, lojistik ve operasyon ihtiyaçlarını minimuma indiren, sarf, fire  vs  gibi kalite kaynakları problemleri ortadan kaldıran çözümler için bizi arayın. Uzun dönemli sabit fiyatlarla ileri dönük planlamalarınızda avantaj sağlayın. 

Oteller/Café-Restoran İşletmeleri:
İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek noktadan en uygun maliyetlerle karşılayın. Türkiye’nin her yerinde kapınıza gelecek hizmet, uygun ödeme koşulları ve müşterilerinizi memnun edecek yüksek kaliteli ürünlerle işletme maliyetlerinizi düşürün. 
Geniş ürün gamı ile gurme ürünlerinden ete, sebze- meyveden temizlik malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarınız Migros Toptanda. 

Kurumsal Şirketler:
Kurumunuzun tüm gıda ihtiyaçları için en uygun çözümler Migros Toptan’da. Tek noktadan tüm ihtiyaçlarınız piyasanın en düşük fiyatları ve en yüksek kalitesi ile kurumunuza gelsin. Tüm mutfak erzağı, tüm içecek grupları ve ilgili tüm ürünleri tek noktadan kurumunuza özel güvenli hizmetle temin edin.  Ödemelerinizi uygun vade ve koşullarla yapın. Kurumunuza özel çözümlerle çalışan memnuniyetinizi yükseltin. 

Özel Müşteriler:
Gıda mühendisleri ve uzman personelden oluşan ekibimiz şirketinizin, özel tesisinizin tüm  erzak ihtiyaçlarını karşılasın istiyorsanız, dünyanın en güzel tatları, en özel ürünlerine, ithal peynirlerden çok özel şaraplara, et ürünlerinden egzotik meyvelere kadar geniş bir ürün gamı kapınıza gelsin istiyorsanız bizi arayın.

Neden Migros Toptan?

Ürün Çeşitliliği: Migros Toptanda işinize özel binlerce ürün çeşidi var. Her kategoride kalite kontrolleri dünya çapında standartlarla takip edilen, alışılmış Migros kalitesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak binlerce ürün hizmetinizde…
Fiyatlandırma: Migros Toptan sektöre özel ürün ve hizmet çeşitliliği ile her sektörde sadece birim fiyatları ile değil, sağladığı katma değerlerle toplam maliyetlerinizi en aza indiren çözümler sunmaktadır. Piyasa fiyatlarını ve sektörel değişimleri sürekli takip eden güçlü satınalma altyapısı ile her zaman en iyi fiyatlar Migros Toptan’da…
Hizmet: Tüm kurumsal ihtiyaçlarınız için bizi aramanız yeterli. 6 bölgede bulunan Toptan Satış Bölge Müdürlükleri güçlü ve eğitimli kadrosu ile en kısa zamanda yanınızda yer alacaktır. 
Kalite: Migros Toptan’ta tüm ürünler ISO vs kalite sistemleri çerçevesinde üretiminden size ulaşıncaya kadar sürekli izlenir ve takip edilir. Ürünler, gıda kodeksinin gerektirdiği ısı ve ortamlarda saklanır ve sevkedilir. 
Dağıtım: Migros Toptan’ın güçlü lojistik altyapısı istediğiniz ürünleri istediğiniz zamanda ve istediğiniz standartlarda kapınıza kadar teslime der. Her ihtiyaç için farklı tedarikçilerle çalışmak yerine tüm ihtiyaçlarınızı tek bir teslimatla temin edebilirsiniz. Söz verilen zamanda teslimatınız gerçekleşir. 
Süreki Gelişim: Migros Toptan, Migros’un pazardaki lider ve en büyük müşteri olmasının getirdiği avantajları sürekli müşterilerine yansıtır. En iyi fiyatları ve en uygun maliyet yapısını sürekli geliştirerek müşterilerine uzun vadeli maliyet azaltma fırsatları sunar. 
Ödeme Avantajları: Migros Toptan bulunduğunuz sektöre özel ödeme çözümleri ile kurumunuza en uygun yapıda ödeme alternatifleri sunar. Bulunduğunuz sektör ve alışveriş yapınıza uygun olarak geliştirilen ödeme sistemleri ile nakit akışınızı daha kolay kontrol etmenize yardımcı olur.
ERÜST TARIM ÜRÜNLERİ İLE YENİ LEZZETLERE SOFRANIZDA YER AÇIN.
1998 yılında “Erüst Tarım Üretim Pazarlama LTD.ŞTi.” olarak anılmaya başlayan şirketimiz 3. Kuşak Mustafa ERÜST başkanlığında, teknolojiyi daha iyi kullanarak, yeni ürünlerle sektördeki yerini almıştır. Mustafa Erüst’ün liderliğinde şirketimiz, ülke sınırları içerisinde daha önce üretilmemiş ürünleri ülkemize getirerek, sektörde liderliğini korumaktadır. Yenilikçi bir kimliğe sahip olan Mustafa Erüst, şirketimizin ARGE çalışmalarını da yakından takip etmektedir. Ürettiğimiz ürünlerin, insan sağlığına en elverişli şekilde tohumdan mutfağa kadar uzanan yolda, size ulaşmasını sağlayabilmek için, dünyanın birçok bölgesine yaptığı ziyaretlerde edindiği bilgi ve teknolojiyi ülkemize getirmektedir. Küreselleşen dünyamızda, bir marka olmayı hedefleyerek çıktığı bu yolda, ulusumuz ve insanlık adına eline taşın altına koyabilmenin verdiği huzurla Erüst Tarım, üretmeye devam edecektir.
123...27»
destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler