Haberler > 2013 Yılı

KOPUZ Şirketler Grubu 21.Yılında FoodProduct'ta

İşinde uzman deneyimli kadrolarıyla; iş ortaklarına ve hizmet etmekten gurur duyduğu milyonlarca değerli tüketicisine, en güzel lezzetleri sunmayı, en iyi hizmetleri vermeyi şiar edinerek, sürekli üreten, ürettiğini değerli çalışanları ve halkıyla paylaşan Kopuz Şirketler gurubu, bu anlayışıyla her geçen gün üretim ve yatırım kapasitesini arttırmaktadır. Kopuz Şirketler Gurubu günümüzde ürün ve hizmette toplam kaliteye verdiği önem ve tüketiciye yönelik yüksek sorumluluk bilinciyle, ülkemiz ekonomisinde yaşanan dinamik, yenilikçi ve atılımcı yaklaşımının öncülerindendir.

21.Yılında FoodProduct'ta Sektörün Yıldızlarını Ağarlayacak Olmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz
 Değerli Katılımcılarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Son ayını yaşadığımız 2013 yılını geride bırakırken, yeni bir seneye heyecanla merhaba demek, sektörümüz adına başarılı bir fuara ev sahipliği yapmak için yoğun bir şekilde ekip olarak çalışıyoruz.

Yeni yıl başlangıçları hepimiz için güzel temennilerin ve yaptıklarımız ile yapamadıklarımızın geriye dönük mukayesesini gerçekleştirdiğimiz zamanlardır. 2013 yılında Anfaş Food Product olarak  21. Yıla erişmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yıl boyunca sektör firmaları ile görüşerek, çeşitli toplantılar düzenleyerek işbirliğimizi geliştirdik.


 
CarrefourSA Anfaş Food Product 2014 Fuarı’nda

 CarrefourSA, gıda ve içecek sektörünün nabzını tutan “Anfaş Food Product 2014”te yerini alıyor.

Nihai tüketicilerin yanı sıra Toptan Satış ve Horeca kanalına özel ürünlerle catering şirketleri, oteller ve restoran işletmeleri ile kurumsal şirketlerin de ihtiyaçlarını tek noktadan en uygun koşullarla karşılamayı hedefleyen CarrefourSA, kaliteli ve zengin ürün çeşitliliği, özel fiyatları ve güçlü tedarik zinciriyle kurumsal ihtiyaçlara uygun, pratik ve profesyonel çözümler sağlıyor. CarrefourSA, Türkiye’nin her yerine uzanan servis ağı ve uygun ödeme koşulları ile taze gıdadan kuru gıdaya, elektronikten tekstil ve spora kadar uzanan zengin ürün portföyünü kurumsal müşterilerinin hizmetine sunuyor.

 

Bulgaristan'ın Birinci Sınıf Şaraplarının İthalatını Yapan ORİON GRUP FoodProduct'ta

 Orion Lojistik LTD ŞTİ 2005 yılında İstanbul’ da kuruldu. Bulgaristan, Rusya ve Finlandiya’da ofisleri bulunmaktadır. 2012 den itibaren yoluna ORİON GRUP olarak devam ediyor.
 
Tüm Bulgaristan’ın birinci sınıf şarap (köpüksüz, köpüklü ve sert), rakı, özel içkiler, şampanya ve gıda ( dünya peynirleri, şarküteri ürünleri, soslar ve meyve püreleri vb.) ürünlerin ithalatını yapan şirketimiz, yaklaşık 25 farklı üretici markasıyla ve 90 yakın şarap çeşidiyle bu piyasada yer almaktayız.

 

Kalitenin Güvencesi TAHSİLDAROĞLU FoodProduct'ta Yerini Aldı

Tahsildaroğlu ‘benim peynirim’...Tahsildaroğlu sizin peyniriniz, Tahsildaroğlu hepimizin peyniri, Türkiye’nin peyniri ve artık dünyanın peyniri. Tahsildaroğlu Türkiye’de lezzetin de kurumsallaşabileceğini ve peynirin de markalaşabileceğini güzel bir başarı öyküsüyle gösterdi. Bu lezzetli öykünün başlangıcı yaklaşık 50 yıl öncesine uzanıyor. Önce küçük bir bakkal dükkanında başlayan öykü, ardından birinci kuşak dede Kerim Bey’in girişimci ruhuyla sürüyor. Kerim Bey’in peynir toptancılığına başlamasıyla birlikte aile sektörle tanışıyor. Türkiye’nin çeşitli yörelerinden peynir alıp satmaya çalışan aile, istenen kalitede peynir bulmakta zorlanıyor. Bunun üzerine radikal bir kararla, Çanakkale’nin Ezine ilçesinde günlük 6 ton sütle mandıracılık yapıp peynir üretmeye başlıyorlar.


 

YIL-MAZ ET FoodProduct'ı Seçti
 Koşulsuz müşteri memnuniyeti, sağlık ve hijyen kurallarına uygun aynı zamanda kaliteli bir üretim, ülke kaynaklarının verimli kullanılmasıyla katma değer yaratmak, kalitede dünya standartlarını yakalayarak Türk toplumunun geleneksel beslenme alışkanlığını sürdürmesine katkıda bulunmak temel ilkelerimizdendir.

 Müşterilerimiz ile ilişkilerimizi güvene dayalı, karşılıklı memnuniyetle bugüne kadar sürdürdük. Hedefimiz değişen tüketici ihtiyaç ve beğenilerine en iyi şekilde cevap vermektir. Bu çalışmamızın müşterilerimizce daha yakından tanınmamıza imkan sağlayacağı görüşündeyiz. Şirketimiz ve müşterilerimiz adına kalıcı işbirliğine vesile olması dileğiyle...
Sektörünün Başarılı İsmi YÖRÜKOĞLU SÜT FoodProduct'ta

 Taptaze sütler Yörükoğlu güvencesinde İçiniz rahat olsun !

Yörükoğlu'nun 15.000 m2'lik kapalı alana sahip olması modern tesislerinde sütler ilk günkü tazeliklerini ve besleyici özelliklerini korumaları için pastorize ediliyor, size hijyenik ve güvenli ambalajlarda sunulur.

 Üretimde ileri teknoloji Yörükoğlu'nun hizmetinde Kalite sözkonusu olunca teknolojiden bahsetmemek olmaz! Yörükoğlu, 500 ton / gün kapasiteye sahip modern tesislerinde, gerek süt gerekse süt ürünlerinde yüksek kaliteye sahip ürünleri üretmeyi, size olan değişmez sorumluluk ilkesi olarak benimsiyor.

Çeşit çeşit, boy boy her yerde!

Lezzet ve kaliteye ulaşmak artık çok kolay...

Yörükoğlu, özel donanıma sahip araçlarıyla ürettiği bensersiz lezzetlerini size ilk günkü tazeliklerinde sunabilmek için çalışıyor.Dağıtım ağını her geçen gün büyütüyor ve mükemmelleştiriyor.

KIZILAY MADEN SUYU 21.FoodProduct'ta Yine Bizimle

 MİSYONUMUZ

Türkiye Kızılay Derneği imtiyazına verilmiş olan Afyonkarahisar mineralli su kaynaklarını çağdaş, güvenilir, modern tesislerde üretmek amacıyla kullanmak..

VİZYONUMUZ

Halk sağlığı ve toplumsal faydadan taviz vermeden sektöründe 1 numara olmayı sürdürmek.

TÜRK KIZILAYI  MİNERALLİ SU İŞLETMELER MÜDÜRLÜĞÜ TARİHÇESİ

Mineralli suların insanlar tarafından şifa amaçlı kullanımı yazılı tarihin bile çok öncesine dayanmaktadır. İnsanların nedenlerini bilmedikleri halde bir takım hastalıkların tedavisinde mineralli suları kullandıkları bilinen bir gerçektir. Bu günkü modern tedavi yöntemleri ve ilaç bolluğu olmayan yıllarda mineralli su için kullanılmış ve önemli SİFA KAYNAĞI olmuştur.


 

 

123...41»
destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler